Wykończenie mebli

Zdajemy sobie sprawe, iż siła tkwi w szczególe. Dlatego każdy etap produkcji naszych mebli jest ważny, a technologia wciąż doskonalona. Oto kilka powodów, dla których nasze meble pozostawiają konkurencję daleko w tyle:

Malowanie proszkowe

Lakiernictwo proszkowe jest technologią polegającą na nanoszeniu farby w postaci proszku na elementy metalowe, a następnie utwardzaniu powierzchni. Elementy tak wymalowane cechują się wysoką odpornością na korozję oraz efektownym wyglądem przez bardzo długi czas.

Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska, posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników. Farbę nanosi się jednokrotnie, a grubość uzyskanej warstwy jest porównywalna z trzema warstwami farby rozpuszczalnikowej. Natomiast w procesie utwardzania powłoki nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

 

Dwuetapowe szlifowanie

Dlaczego nasze meble są tak gładkie? W przeciwieństwie do konkurencji nasze meble są szlifowane nie tylko maszynowo, ale również ręcznie. Dzięki temu uzyskujemy idealna gładkość - mamy pewność, że nasze dziecko nie skaleczy się podczas zabawy w ogrodzie.

 

Stelaże kute

Posiadamy własny zakład ślusarski, w którym wykonujemy stelaże wykorzystywane do produkcji naszych mebli. Obrabiając i wyginając je ręcznie nadajemy im charakter i indywidualny wygląd.

 

Lazury

Wyjątkowy skład lazury produkowanej na nasze zamówienie zapewnia formuła oparta na bazie oleju i wosku. Taki impregnat nie tylko chroni i pielęgnuje nasze meble, ale również uwidacznia piękno struktury naturalnego drewna Robini.

 

Pakowanie

Każdy nasz produkt pakowany jest osobno w karton z tektury pięciowartościowej o podwyższonej wytrzymałości, dzięki czemu meble docierają cało i bezpiecznie do Państwa ogrodów.