O meblach

Wszystkie meble ogrodowe z naszych kolekcji zostały wykonane z drewna Robinii akacjowej, potocznie zwanej akacją. Drewno to odznacza się wyjątkową odpornością na zmienne warunki pogodowe, charakterystyczne dla naszej strefy klimatycznej. Piękna i ciepła barwa akacji doskonale harmonizuje z ogrodową, pełną zieleni scenerią. Meble naszej firmy wprowadzają w każdym ogrodzie oryginalną i ciepłą atmosferę.

Wszystkie kolekcje odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są funkcjonalne, praktyczne, a także łatwe w konserwacji.

Dzięki zastosowaniu impregnatu (środek na bazie oleju i wosku), mogą Państwo długo cieszyć się idealnym wyglądem mebla, bez obaw o jego kłopotliwą pielęgnację czy zmianę pierwotnego wyglądu. Aby meble jak najdłużej zachowały swój początkowy wygląd, zalecamy ich ustawienie w zadaszonym miejscu lub stosowanie pokrowców ochronnych.

UWAGA! Nie należy nakrywać zawilgoconych mebli!
Jako producent, zalecamy coroczne odświeżanie drewnianych elementów mebli olejem dostępnym w naszej ofercie.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i ufamy, że podzielą Państwo zadowolenie naszych licznych klientów.

Akcesoria stworzone dla mebli. Gotowe na wszystko.

Świetne czynić jeszcze wspanialszym. Takie zadanie stawiamy wszelkim akcesoriom, które oferujemy jako dodatki do naszych kolekcji.

Cieszą oko. I ciało.

Materiały do produkcji poduszek zostały dobrane w taki sposób, żeby dać Państwu poczucie luksusu i komfortu. Poduszki są idealnie dopasowane do każdego z mebli, a pokrywająca je tkanina Sunbrella® lub Dralon®, wykonana jest w 100% z włókien akrylowych. Te trwałe i funkcjonalne tkaniny są doskonałym materiałem do stosowania w meblach zewnętrznych. Jako nieliczni impregnujemy je dodatkowo teflonem, dzięki czemu są odporne na deszcz, zabrudzenia i zróżnicowane temperatury.

Tymczasem wyjątkową miękkość poduszek zawdzięczamy wykorzystaniu specjalnych wypełnień polimerowych i neoprenowych. Są miękkie, a jednocześnie sprężyste - siadając w fotelu lub na sofie z takim wypełnieniem siedzisko delikatnie ugina się dopasowując do ciała użytkownika. Opatentowany system kanalików odprowadza wodę z poduszek, dzięki czemu nawet po obfitym deszczu meble są gotowe do użytku.

Gra kolorów

Absolutnie modna fortepianowa czerń lub ponadczasowa arktyczna biel. A może soczysta czerwień lub elektryczny niebieski? W naszej palecie barw każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy tkaniny zarówno w stonowanych jak i żywych barwach. Proponujemy też różne materiały: od delikatnej, naturalnej bawełny poprzez najnowsze osiągnięcia techniki włókienniczej - Sunbrella®, Dralon® lub Batyline®.

Dodatki o wielkim znaczeniu

W naszym dziale akcesoria proponujemy także meble uzupełniające nasze kolekcje. Leżanki - bardzo obszerne i wygodne - są jednymi z najbardziej przestronnych leżanek dostępnych na rynku. A także praktyczne - mają koła, dzięki którym łatwo je ustawić, gdziekolwiek okażą się potrzebne. Deckchair otrzymał komfortowy podnóżek, wygodne szerokie podłokietniki, oraz 5 stopniową regulację pochylenia. Jest składany i również posiada kółka - korzystanie z niego to sama przyjemność. Praktyczna i elegancka skrzynia do przechowywania poduszek, akcesoriów ogrodowych, czy grillowych posiada pneumatyczne podnośniki, dzięki czemu otwiera się i opada delikatnie i bezpiecznie. Proponujemy także bujany fotel i systemową podłogę z pięknego drewna Robinii. Z naszymi akcesoriami możesz w pełni zaczarować swój ogród!