To już 30 lat historii firmy rondo!

Początki firmy Rondo Polska sięgają 1990 roku i od tego czasu pozostaje firmą rodzinną. Trwałe dążenie do perfekcji, ciężka praca, oraz nabywane doświadczenie pomogło rozwinąć firmę z małego warsztatu rzemieślniczego w firmę produkującą meble i akcesoria ogrodowe o silnej europejskiej pozycji. Początkowo firma skupiała się na wykonywaniu wyrobów metalowych, by po latach pracy i nabranego kunsztu, zająć się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem mebli ogrodowych.

Współwłaścicielami firmy są ojciec i syn - Waldemar i Marcin konfrontujący tradycję i nowoczesność, łącząc je w jedną spójną całość. Zarządzania naszą firmą jest podyktowane takimi wartościami, jak uczciwość, rzetelność i szacunek do drugiego człowieka. Wierzymy, że to jakość produktu jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble były praktyczne, piękne i trwałe.

To już 30 lat historii firmy rondo!

’Mam całkiem prosty gust: zadowalam się zawsze tym, co najlepsze.’ - Oscar Wilde

Mamy pełną kontrolę nad produkcją - wszystkie etapy tworzenia mebli przebiegają w naszej firmie. Wykonujemy meble od podstaw. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, z nowoczesnymi parkami maszynowymi. W pierwszym powstają elementy metalowe, w drugim gotowe meble. Nasza siedziba zlokalizowana jest w polskim miasteczku Wołów, w otoczeniu pięknych lasów.

Wyjątkowość wyrobów, uzyskana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wysokich kwalifikacji naszych pracowników sprawiła, że staliśmy się znaczącym producentem. Zostało to poparte wieloma kontraktami z firmami zarówno w kraju, jak i za granicą. Dostarczamy nasze produkty do większości europejskich krajów, zbudowaliśmy własną siatkę logistyczną oraz sieć magazynów. W ciągu ponad dwudziestoletniej działalności stale powiększamy zespół naszych specjalistów, zatrudniając na dzień dzisiejszy ponad 100 osób.

’Mam całkiem prosty gust: zadowalam się zawsze tym, co najlepsze.’ - Oscar Wilde

Zapraszamy do współpracy

Od początku istnienia firmy systematycznie aktualizujemy ofertę o nowe produkty, spełniające wymagania i oczekiwania każdego z naszych klientów. Dopasowujemy się do trendów panujących na rynku, a nasi projektanci wciąż podnoszą poprzeczkę kreując nowe style.

Ekskluzywność naszych produktów jest na co dzień doceniana przez naszych klientów w całej Europie. Przekonało się o tym wiele znaczących na świecie firm, a także tysiące odbiorców indywidualnych. Dla naszych klientów jesteśmy od lat wiarygodnym i sprawdzonym partnerem handlowym. Mamy nadzieję, że nasza oferta zyska Państwa uznanie i wkrótce dołączą Państwo do szerokiego grona naszych kontrahentów.

Mamy nadzieję, że ten katalog przybliży Państwu naszą firmę jako partnera biznesowego. Jesteśmy przekonani, że zarówno Państwo, jak i Państwa klienci będziecie zadowoleni z naszych nowych produktów i będziemy mogli rozwijać współpracę w przyjaznej atmosferze. Uważamy, że w tak różnorodnej ofercie, każdy może znaleźć cos dla siebie. Jesteśmy otwarci także na wszelkie indywidualne projekty.

Marcin & Waldemar Gołębiowscy
Zapraszamy do współpracy