O wzornictwie mebli rondo

Nasze meble staną się nieocenionym elementem wystroju salonu, tarasu czy ogrodu. Obszerne, wygodne miejsca do wypoczynku dodadzą dostojności i uroczystości każdemu wnętrzu.

Solidne konstrukcje tworzą reprezentacyjne, a jednocześnie sprzyjające wyciszeniu i relaksowi miejsca.

Wszystkie nasze kolekcje odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonalne i praktyczne. Ale projektujemy też z myślą o przystępnej cenie i trwałości, tworząc długowieczne, łatwe w konserwacji meble.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnik minimalizmu i prostoty, jak i romantyczna dusza. Proponujemy meble ogrodowe, tarasowe, zestawy hotelowe, barowe a także basenowe.

Wszechstronną ofertą staramy się sprostać oczekiwaniom ludzi o różnych potrzebach, gustach i marzeniach. Osób, które chcą upiększyć swój dom, sprawić by ich życie stało się przyjemniejsze.

Do każdej z kolekcji można dopasować również praktyczne akcesoria: takie jak leżaki, barki, ławki, podnóżki czy skrzynię na poduszki.

O wzornictwie mebli rondo

Najtrwalsze materiały i innowacyjne rozwiązania

Zbudowaliśmy swoją silną pozycję na rynku tworząc solidne i trwałe meble. Ponieważ stawiamy na zadowolenie klienta, w RONDO wybieramy zawsze najlepsze materiały: europejski gatunek drewna: robinię akacjową oraz lekkie i wytrzymałe aluminiowe stelaże lub starannie kute, wytrzymałe metalowe konstrukcje.

Nasi projektanci i specjaliści ds. technologii pracują wspólnie z dostawcami, a także biorą pod uwagę opinie każdego naszego klienta, by otrzymać produkt spełniający najwyższe wymogi.

Rozwijamy metody produkcji, które są bardziej efektywne i innowacyjne, a wykorzystane w naszych meblach materiały zaskakują swoją wytrzymałością i wyglądem. Kolekcje Rondo to prawdziwy prestiż w Państwa ogrodzie, salonie czy tarasie. Wzbudzą zachwyt w każdym miłośniku ekskluzywnego wzornictwa. Wierzymy, że podzielą Państwo zadowolenie naszych licznych klientów

Najtrwalsze materiały i innowacyjne rozwiązania