Oferta dla dystrybutorów

RONDO Polska, w związku z intensywnym rozwojem i wzrostem sprzedaży w krajach europejskich, prowadzi odpowiedzialną politykę handlową, zapewniając swoim kontrahentom odpowiedni rynek oraz atrakcyjne ceny zakupu, poparte dodatkowymi rabatami. Razem z naszymi dystrybutorami działamy w zakresie promocji marki, z każdym sezonem zyskując nowych sympatyków naszych mebli.

Nasza firma działa już niemal ćwierć wieku, tworząc ekskluzywne produkty doceniane przez klientów. Zapraszamy do współpracy rzetelnych partnerów . Jeśli chcielibyście Państwo przyłączyć się do naszej wspólnej pracy, zapraszamy do kontaktu!

Proponujemy system korzystnych rabatów dla stałych odbiorców, ceny hurtowe dla sklepów oraz ceny dystrybucyjnych dla hurtowni.

Aby korzystać z systemowych upustów cenowych prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Przed rozpoczęciem współpracy na zasadach partnera handlowego RONDO, każda firma zobowiązana jest do przesłania aktualnych dokumentów rejestrowych przedsiębiorstwa:

  • dokument nadania numeru Regon
  • dokument nadania numeru NIP
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji o działalności gospodarczej (osoby fizyczne i spółki cywilne) lub wypis z rejestru sądu gospodarczego KRS (osoby prawne)

RONDO Polska przyznaje swoim Odbiorcom kredyt kupiecki do 30 dni, którego wysokość zależy od decyzji firmy ubezpieczeniowej oraz warunków umowy. Kredyt przyznawany jest w oparciu
o historie płatniczą klienta oraz decyzje ubezpieczyciela. Udzielenie kredytu uwarunkowane jest dostarczeniem zaświadczenia o nie zaleganiu z podatkiem.