Najtwardsze europejskie drewno

Nasze meble staną się nieocenionym elementem wystroju salonu, tarasu czy ogrodu. Obszerne, wygodne miejsca do wypoczynku dodadzą dostojności i uroczystości każdemu wnętrzu.

Solidne konstrukcje tworzą reprezentacyjne, a jednocześnie sprzyjające wyciszeniu i relaksowi miejsca.

Wszystkie nasze kolekcje odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonalne i praktyczne. Ale projektujemy też z myślą o przystępnej cenie i trwałości, tworząc długowieczne, łatwe w konserwacji meble.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnik minimalizmu i prostoty, jak i romantyczna dusza. Proponujemy meble ogrodowe, tarasowe, zestawy hotelowe, barowe a także basenowe.

Wszechstronną ofertą staramy się sprostać oczekiwaniom ludzi o różnych potrzebach, gustach i marzeniach. Osób, które chcą upiększyć swój dom, sprawić by ich życie stało się przyjemniejsze.

Do każdej z kolekcji można dopasować również praktyczne akcesoria: takie jak leżaki, barki, ławki, podnóżki czy skrzynię na poduszki.

Najtwardsze europejskie drewno

Piękne i funkcjonalne przez wiele lat

Ze względu na walory, drewno Robinii wykorzystuje się do budowy mostów, placów zabaw, słupów, masztów i sprzętu sportowego. Robinia dostarcza cennego drewna: jasnej barwy, lekkiego, twardego, odpornego na gnicie. Piękna i ciepła barwa Robinii doskonale harmonizuje z ogrodową, pełną zieleni scenerią.

Uboczne składniki drewna Robinii, jak garbniki, gumy, żywice czy olejki eteryczne wpływają dodatnio na trwałość drewna. Garbniki są naturalnym konserwantem, zapobiegając rozkładowi drewna. Inne np. związki żywiczne, są rodzajem przeszkód mechanicznych, które utrudniają przestrzenne rozrastanie się grzyba w drewnie.

Ale to nie koniec. Dzięki zastosowaniu impregnatu (środek na bazie oleju i wosku), mogą Państwo długo cieszyć się także idealnym wyglądem mebla, bez obaw o jego kłopotliwą pielęgnację czy zmianę pierwotnego wyglądu. Taki impregnat nie tylko chroni i pielęgnuje nasze meble, ale również uwidacznia piękno struktury naturalnego drewna Robini.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i ufamy, że podzielą Państwo zadowolenie naszych klientów.

Piękne i funkcjonalne przez wiele lat